Виробництво
Потрібна консультація спеціаліста?
Зв'язатися з нами
scroll

Відповідальне виробництво

Ми продаємо товари по всій Україні, а також займаємось експортом високоякісної продукції в різні країни світу, співпрацюючи з напрямками Retail та HoReCa.

Наша місія – чесно відповідати всім стандартам якості та використовувати в своїй діяльності лише сучасне європейське обладнання для виготовлення продукції, яка максимально зберігає всі поживні та смакові властивості й значно допомагатиме економити ваш час на кухні.

Яким чином? У своїй діяльності ми використовуємо модифікацію шокової заморозки – метод IQF, який особливість якого в індивідуальному заморожуванні кожного продукту, завдяки чому після розморозки продукція максимально зберігає вагу та форму, не втрачаючи сік, поживні речовини та не стікаючи водою.

До вибору сировини для заморозки ми підходимо дуже відповідально, обираючи лише перевірених постачальників з екологічно чистих регіонів Закарпатської та Івано-Франківської областей, продукція яких не містять шкідливих хімічних елементів та мають низькі показники радуонуклідів. 

Після того, як свіжа продукція доставляється на наше виробництво, кожні плоди  ретельно промиваются, очищаються від домішок, листя механічним, за допомогою спеціальних механічних засобів та оптичних установок, а також ручним способом. На етапі упаковки будь-яка заморожена продукція проходить обов’язковий етап – металодетектор, що гарантує високу якість та безпеку.

Заготівля замороженої продукції здійснюється у Львівському регіоні, де розташовані наші виробничі потужності – новітнє технологічне обладнання, яке щодня дозволяє виробляти понад 60 тонн готової продукції за добу, а також 2 морозильні блоки та 3 склади для зберігання понад 2100 тонн заморожених продуктів.

Друге виробництво
marker

Друге виробництво

Виробничий завод:

 • Виробнича потужність 60 т/добу, технологія сортування
 • Сертифіковано Organic, FSSC 22000
 • Місткість складу 200 тонн
 • Закупівля сировини, розподіл
Основне виробництво
marker

Основне виробництво

Виробничий завод:

 • Виробнича потужність 40 т/добу, технологія сортування
 • Сертифіковано Organic, FSSC 22000
 • Місткість складу 600 тонн
 • Закупівля сировини, розподіл
Львів
marker

Львів

Центральний офіс і склад:

 • Головний офіс, продаж, закупівля, дистрибуція
 • Місткість складу 800 тонн
map
Наш специфічний підхід до вирощування фруктів дає такі результати:

Здорові фруктові поля

Якісний врожай, що забезпечує стиглі та здорові плоди без сторонніх домішок

Безпечна сировина, яка буде професійно оброблена в холодильній камері: заморожена, щоб зберегти свої найкращі властивості; відібрана та упакована, щоб задовольнити потреби клієнтів

Продукція преміум якості

Продукція преміум якості

У виробництві ми використовуємо ягоди з усієї України, вирощені в оптимальних умовах, включаючи якісний ґрунт та необхідне сонячне світло.

Наша мета — бути надійним і чесним партнером для виробників фруктів, збирачів ягід, збирачів врожаю, постачальників сировини, дистриб’юторів, агентів, оптовиків, споживачів, громадських та інших установ.

Крім того, закуповуємо садові ягоди для свіжої торгівлі та як промислову сировину.

Всі процеси виробництва відповідають сертифікатам і стандартам.

Фрукти вирощуються у співпраці з фермерами в екологічно здоровому середовищі на висоті від 600 до 3000 метрів.

Ми проводимо навчання наших садівників щодо хімічного захисту та гігієни збору врожаю, щоб вони могли вирощувати якісні та здорові плоди.

Відбір плодів здійснюється за допомогою передової лазерної технології SORTEX.

Технології

Технології

Компанія ЯРОФРУТ використовує сучасні технології переробки фруктів на своїх виробничих лініях, які оснащені новітнім технологічним обладнанням для переробки заморожених продуктів.

Наші надійні партнери доставляють нам свіжі ягоди відповідно до наших суворих вимог. Свіжозібрані ягоди потрапляють на виробництво протягом 4 годин після збору та проходять певні цикли обробки на наших заводах. Після переміщення на склади при -22-25℃. Потім, упакований товар відправляється нашим клієнтам транспортом з контролем температури.

Наш бізнес побудований так, щоб контролювати всі етапи виробництва: вирощування та збирання врожаю, приймання та переробка, пакування та розподіл.

Перевірка та контроль якості

Сортування та калібрування

Технологічний процес

Контроль

Промивання

Замороження

Сортування

Пакування

Сертифікати

FSSC 22000

Organic

Сертифікати

Наша компанія розробила та впровадила стандарти НАССР. Основна продукція відповідає вимогам і сертифікована за схемою FSSC 22000. Основна фабрика сертифікована за системою HACCP та Organic Standard.

Наша місія

Наша місія

Основна мета компанії – надавати нашим партнерам продукцію високої якості за найкращими цінами. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб задовольнити потреби кожного клієнта. Професіоналізм наших співробітників, сучасне обладнання, гнучкість, оптимізм, креативність і, звичайно ж, універсальність сприяють зростанню кількості задоволених партнерів.

Ви залишитеся задоволені, тому що:

 • Ми маємо можливість виготовляти продукцію відповідно до вимог замовника;
 • Контролюємо та займаємось моніторингом якості продукції на всіх етапах виробництва;
 • Ми використовуємо тільки сучасне обладнання, розроблене за інноваційними технологіями;
 • Ми пропонуємо максимально комфортні умови співпраці;
 • Гарантуємо професіоналізм команди;
 • Ми надаємо можливість доставки товару в будь-яке місце або отримання безпосередньо з нашого заводу;
 • Ми можемо забезпечити гнучкість фінансових відрахувань.
Розпочати співпрацю
Дізнатись ціну
Залиште свої контакти і у найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами
Дякуємо за звернення. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.