225556

Закуповуємо свіжі ягоди

Закуповуємо свіжі ягоди чорниці, малини, брусниці, ожини і гриби Карпатському регіоні Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей. Запрошуємо до співпраці заготівельників (і бажаючих ними стати) ягід (чорниці, брусниці, ожини, журавлини та ін.) І грибів (білих, лисичок, опеньків і т.д.). Гарантуємо

Детальніше
8860447

Закуповуємо чорницю

Закуповуємо свіжозібрані чорниці в Карпатському регіоні Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей. Запрошуємо до співпраці заготівельників (і бажаючих ними стати) ягід (чорниці, брусниці, ожини, журавлини та ін.) І грибів (білих, лисичок, опеньків і т.д.). Гарантуємо стабільний збут і хороші ціни.

Детальніше
8860460

Закуповуємо брусницю

Закуповуємо свіжозібрану брусницю в Карпатському регіоні Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей. Запрошуємо до співпраці заготівельників (і бажаючих ними стати) ягід (чорниці, брусниці, ожини, журавлини та ін.) І грибів (білих, лисичок, опеньків і т.д.). Гарантуємо стабільний збут і хороші ціни.

Детальніше
8860456 (1)

Закуповуємо ожину

Закуповуємо свіжозібранy ожину в Карпатському регіоні Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей. Запрошуємо до співпраці заготівельників (і бажаючих ними стати) ягід (чорниці, брусниці, ожини, журавлини та ін.) І грибів (білих, лисичок, опеньків і т.д.). Гарантуємо стабільний збут і хороші ціни.

Детальніше
8860450

Закуповуємо малину

Закуповуємо свіжозібрану малину в Карпатському регіоні Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей. Запрошуємо до співпраці заготівельників (і бажаючих ними стати) ягід (чорниці, брусниці, ожини, журавлини та ін.) І грибів (білих, лисичок, опеньків і т.д.). Гарантуємо стабільний збут і хороші ціни.

Детальніше
8860468

Купуємо білий гриб

Закуповуємо свіжозібрані гриби в Карпатському регіоні Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей. Запрошуємо до співпраці заготівельників (і бажаючих ними стати) ягід (чорниці, брусниці, ожини, журавлини та ін.) І грибів (білих, лисичок, опеньків і т.д.). Гарантуємо стабільний збут і хороші ціни.

Детальніше