Ярофрут - це надійний виробник,
що зможе задовольнити потреби кожного клієнта

Пропонуємо вигідні умови співпраці дистрибʼюторам для HoReCa та Retail,
а також виробникам харчової промисловості

Дистрибюторам

Наш бренд для дистриб’юторів – це один із інструментів для збільшення асортименту та об’ємів продажів у торгових точках. Для цього ми пропонуємо заморожені продукти під нашим брендом, або можливість створення вашої власної торгової марки з понад 70 заморожених ягід, фруктів чи овочів. За індивідуальними вимогами ми можемо виростити, зібрати, переробити та запакувати необхідний саме вам якісний продукт.

Упаковка з вашим брендом 400 гр

Не брендований пакет до 2.5 кг

Дойпаки ВТМ

Упаковка з нашим брендом 400гр

Пакет з вашим брендом до 2.5 кг

Коробки 8-10 кг

Стати дистрибютором

Виберіть ваш регіон

Стати виробником

Виберіть ваш регіон

Виробникам

Ми підтримуємо українських підприємців та надаємо виробникам у сфері харчової промисловості максимально вигідні умови для співпраці. Ми надаємо якісну сировину для вашого продукту, яка максимально відповідає специфікаціям та вашим технологічним процесам. Ми готові розглядати довготривалу співпрацю та стати надійним постачальником українських ягід, фруктів та овочів, або імпортувати необхідні вам продукти під замовлення.

Упаковка з вашим брендом 400 гр

Не брендований пакет до 2.5 кг

Дойпаки ВТМ

Упаковка з нашим брендом 400гр

Пакет з вашим брендом до 2.5 кг

Коробки 8-10 кг

Про бренд Ярофрут

Ми активно працюємо над тим, щоб продукція бренду Ярофрут була представлена у всіх роздрібних магазинах і кожен споживач мав доступ до продукції бренду. Наш асортимент постійно оновлюється, наша компанія активно працює над рецептурою, упаковкою і завжди беремо до уваги пропозиції від клієнтів, щоби наш бренд в повній мірі задовольнив кожного покупця. Ми виготовляємо свою продукцію на власному заводі в м. Жовква Львівської області. На виробництві запроваджено стандарти HACCP та підтверджено їх дотримання сертифікатами BRS та FSSC. Для вигідної співпраці була розроблена система знижок для постійних клієнтів, тому що ми цінуємо кожне замовлення та стараємось зробити наше партнерство максимально комфортним для обох сторін. Для наших клієнтів також можлива розробка проекту власної торгової марки під ключ, що дає можливість уникнути питань з упаковкою, якістю чи іншими ризиками, і максимально сфокусуватись на представленості та розвитку вашого бренду. Ми виготовляємо свою продукцію на власному заводі в м. Жовква Львівської області. На виробництві запроваджено стандарти HACCP та підтверджено їх дотримання сертифікатами BRS та FSSC. Понад 8 років досвіду у напрямку заморожених продуктів та співпраця з дистриб’юторами для HoReCa та Retail по всій Україні. Ми активно працюємо над тим, щоб продукція бренду Ярофрут була представлена у всіх роздрібних магазинах і кожен споживач мав доступ до продуктів преміум якості бренду Ярофрут. Наш асортимент постійно оновлюється, ми активно працюємо над рецептурою, упаковкою і завжди беремо до уваги пропозиції від клієнтів, щоби наш продукт в повній мірі задовольнив кожного покупця.

Приклад фасованих упаковок 400 та 500 грам

Прокрутити вгору