Ярофрут – лідер у виробництві та експорті заморожених ягід та фруктів
Виробничі потужності

Потужність виробничих ліній понад 20 тон замороженої продукції в день

Роки досвіду
Понад 7 років компанія працює на міжнародному ринку.
Реалізовані проекти
Компанія успішно реалізувала понад 100 проектів.
Асортимент продукції
Наш асортимент складається з більш ніж 70 натуральних продуктів.
СОРТУВАННЯ

Для виготовлення продукції найвижчої якості ми використовуємо сучасне європейське обладнання брендів MEGA та BUHLER. На виробництві працюють три лінії механічної очистки та три лінії ручного сортування сировини, а також встановлено два оптичні сортувальники Buhler Sortex. Є можливість виконання однієї послуги, або комплексної переробки сировини, що включає три етапи сортування (механічне, оптичне та ручне сортування). Всі процеси на виробництві контролюються кваліфікованим персоналом, завдяки чому ми можемо надавати широкий спектр якісних послуг.

Віяння
Калібрування
Шнекування
Полірування
Ручне сортування
Оптичне сортування
ПАКУВАННЯ
Завдяки передовому обладнанню та кваліфікованому персоналу, ми можемо оперативно та якісно запакувати ваш продукт вручну або автоматизовано. Під запит клієнта можливе фасування в упаковки по 300 гр, 500 гр, 1 кг, 2.5 кг, в ящики по 10 кг, мішки по 25 кг та октобіни по 400 кг. Ми пропонуємо прозорі пакети, які можуть бути чистими або містити логотип Ярофрут, а також розроблені під ваш стиль індивідуальні пачки будь-якого розміру чи дизайну.
Пакування
Пакування замороженої або сипучої продукції
Етикетка
Поклейка етикетки на тару
Дата
Нанесення дати виробництва на упаковку
Палетування
Палетування і упаковка в стрейч-плівку
PRIVAT LABEL
Якщо у вас є потреба в готовому продукті, виготовленому та запакованому під ваш запит, тоді пропонуємо вам послуги Privat Label. Ми є сертифікованим виробником і можемо під індивідуальний запит клієнта виростити, заготовити, переробити та запакувати необхідний саме вам якісний продукт, такий як заморожені ягоди, овочі, фрукти чи плодово-ягідні суміші.
Ми розробимо індивідуальну рецептуру овочевих, фруктових чи ягідних міксів, враховуючи всі ваші потреби. Крім того, в нас є можливість проведення будь-яких лабораторних дослідженнь як в українських, так і в європейських лабораторіях, тому ми можемо гарантувати вам якість та безпечність наших товарів. Ми врахуємо всі тонкощі вашого замовлення для правильного сортування і очистки сировини та підберемо оптимальний варіант пакування саме під ваш продукт.
Завдяки використанню сучасного європейського обладнання у нас є можливість пакування у поліетиленові та поліпропіленові пакети будь-якого доступного розміру та дизайну. Також ми пропонуємо вам комплекс маркетингових послуг і при потребі ми створимо ваш осболивий дизайн упаковки враховуючи всі необхідні характеристики та допоможемо із просуванням вашого товару на ринку. Ми готові до довготривалих та великомасштабних проєктів, гарантуючи вам якість та приємні умови.
Маєте запитання? Залиште свої контакти і ми незабаром зв’яжемося з вами
Контакти
ТОВ «Ярофрут»
м.Львів, вул.Поліська 6
© 2023. «Yarofruit»
Прокрутити вгору