ТОВ “Ярофрут” займається заготівлею, переробкою і продажем заморожених та сушених ягід карпатських чорниць, брусниці, ожини, полуниці, малини, обліпихи, аронії, журавлини, бузини, білих грибів, лисичок і опеньків. Пропонуємо заморожені і сушені дикорослі ягоди і гриби від виробника. Вся продукція є екологічно чистою і відповідає всім Європейським стандартам якості. Працюємо на експорт.

Заготівля сировини здійснюється в Україні в екологічно чистому Карпатському регіоні Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської обл., Завдяки чому всі наші ягоди і гриби мають низькі радіологічні показники і високу масову частку антіцінідів (до 0,43%) підтверджені відповідними Сертифікатами. Наше виробництво розташоване в Карпатах Україна поблизу місць збору, дає нам можливість швидкої доставки і переробки без втрат якості. Сировина проходить ретельний відбір, сортування і очищення за всіма показниками.

Замороження здійснюється за технологією IQF “Шкоковоі заморозки” (глибоке заморожування). Шокова заморозка дозволяє запобігти утворенню великих кристалів льоду в продукті, завдяки чому разморожена ягода майже ідентична свіжої. В заморожених ягодах вміст вітамінів і поживних речовин значно більше, ніж в законсервованих або збережених будь-яким іншим методом, а смакові якості не відрізняються від щойно зібраних свіжих плодів або овочів. Сушка здійснюється по технології конвектівной сушки. Плоди ягід, лікарські трави і гриби сушаться цілими або подрібненими.

Продукція упаковується в картонні коробки по 10 кг або паперові мішки по 25 кг. Етикетки друкуємо на Вашу вимогу і зразком. Готовий продукт зберігатися в сучасних холодильних камерах при постійному температурному режимі від – 18 ° С до – 22 ° С.