image-53292418ef9f06e8d2b31671d267c41d9e38c0e6b9e8e88db0a72d2e2ca564d5-V

Заморожена / сушена брусниця БІО

Пропонуємо заморожені ягоди карпатської брусниці. Ягода заготовлена ​​в екологічно чистому Карпатському регіоні (Львівська, Івано-Франківська та Закарпатська обл.) Україна, завдяки чому має низькі радіологічні показники.

в наявностіє  заморожені ягоди клас
«А», класу «В», КЛАС «С»:
КЛАС «А» – для харчової промисловості та HoReCa сектора
Відбирається найкраща ягода, яка очищаються механічним способом і за допомогою лазерних установок від рослинних домішок, листя, гнилих і незрілих ягід, а також сторонніх тіл. Вся ягода є стигла і доступна в натуральному вигляді з характерним кольором і запахом, без рослинних добавок, гнилих, незрілих і чужорідних тіл. Ми гарантуємо високий рівень контролю якості.
КЛАС «В» (НАПІВФАБРИКАТ) – для переробної промисловості.

Ягоди очищаються механічно і вручну від рослинних домішок, листя, а також сторонніх тіл. Допускається до 3% нестиглі ягоди, і до 0,5% засміченості листям. Продукти цієї категорії можуть бути використані у виробництві концентрованих соків, пюре або натуральних барвників, фармакологічних цілях.
КЛАС «С» (неочищеного)

Ягоди відпускаються без попереднього очищення. Така ягода містить засмічень: до 3% листя, до 5-10% нестиглі ягоди.

Орієнтовний ЩОРІЧНИЙ ОБСЯГ ПРОДАЖУ 40-60 ТОНН

Під запитання клієнта проводимо всі види лабораторного контролю в незалежних лабораторіях і підтверджуємо результати сертифікатами (радіологія, важкі метали, пестициди, мікробіологія і т.д.).
Продукція упаковується в картонні коробки по 10 кг або паперові мішки по 25 кг. Етикетки друкуємо на Вашу вимогу і зразком. Готовий продукт зберігатися в сучасних холодильних камерах при постійному температурному режимі від – 18 ° С до – 22 ° С.

Ціни залежать від обсягів закупленої продукції, якості упаковки та інших факторів.

У нас є можливість поставляти митно очищену продукцію по території Європи в обсягах від 3 тонн.

Також готові розглядати індивідуальні замовлення на заготівлю і постачання специфічних, вузько представлених заморожених і сушених ягід, грибів, їх сумішей, а також лікарських трав.

Пропонуємо довгострокову співпрацю.