Пакування
Пакування замороженої або сипучої продукції
Етикетка
Поклейка етикетки на тару
Дата
Нанесення дати виробництва на упаковку
Палетування
Палетування і упаковка в стрейч-плівку
ПРО БРЕНД ЯРОФРУТ
Завдяки передовому обладнанню та кваліфікованому персоналу, ми можемо оперативно та якісно запакувати ваш продукт вручну або автоматизовано. Під запит клієнта можливе фасування в упаковки по 300 гр, 500 гр, 1 кг, 2.5 кг, в ящики по 10 кг, мішки по 25 кг та октобіни по 400 кг. Ми пропонуємо прозорі пакети, які можуть бути чистими або містити логотип Ярофрут, а також розроблені під ваш стиль індивідуальні пачки будь-якого розміру чи дизайну.
PRIVAT LABEL
Якщо у вас є потреба в готовому продукті, виготовленому та запакованому під ваш запит, тоді пропонуємо вам послуги Privat Label. Ми є сертифікованим виробником і можемо під індивідуальний запит клієнта виростити, заготовити, переробити та запакувати необхідний саме вам якісний продукт, такий як заморожені ягоди, овочі, фрукти чи плодово-ягідні суміші. Ми розробимо індивідуальну рецептуру овочевих, фруктових чи ягідних міксів, враховуючи всі ваші потреби. Крім того, в нас є можливість проведення будь-яких лабораторних дослідженнь як в українських, так і в європейських лабораторіях, тому ми можемо гарантувати вам якість та безпечність наших товарів. Ми врахуємо всі тонкощі вашого замовлення для правильного сортування і очистки сировини та підберемо оптимальний варіант пакування саме під ваш продукт. Завдяки використанню сучасного європейського обладнання у нас є можливість пакування у поліетиленові та поліпропіленові пакети будь-якого доступного розміру та дизайну. Також ми пропонуємо вам комплекс маркетингових послуг і при потребі ми створимо ваш осболивий дизайн упаковки враховуючи всі необхідні характеристики та допоможемо із просуванням вашого товару на ринку. Ми готові до довготривалих та великомасштабних проєктів, гарантуючи вам якість та приємні умови.
This is a title
This is a title

This is a title

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
This is a title
This is a title

This is a title

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
I am tab #2 content. Click edit button to change this text. A collection of textile samples lay spread out on the table – Samsa was a travelling salesman.
I am tab #3 content. Click edit button to change this text. Drops of rain could be heard hitting the pane, which made him feel quite sad. How about if I sleep a little bit longer and forget all this nonsense.
УПАКОВКА

400 грам

УПАКОВКА

500 грам

Маєте запитання? Залиште свої контакти і ми незабаром зв’яжемося з вами
© 2023. «Yarofruit»
Прокрутити вгору